Cijene na web stranici su informativnog karaktera, molimo da za konačnu/tačnu cijenuu i raspoloživost kontaktirate agenciju

VALAMAR METEOR HOTEL ****

POSEBNA PONUDA 25.04. – 10.05.2023.(uklj.)

CIJENE ZA (polupansion) HB PO OSOBI ILI SOBI I DANU

Otkrijte neodoljivi šarm hotela Valamar Meteor koji se uvukao u srce brojnih posjetitelja Makarske. Smješten tik uz plažu u neposrednoj blizini centra grada, ovaj hotel će i vas oduševiti svojim uslugama i sadržajima.

Iskoristite njegovu vrhunsku lokaciju za duge šetnje uz more, sunčanje na hotelskoj plaži i uživanje u spektakularnom pogledu na more i planinu Biokovo. Opustite se u prostranim bazenima ili u wellness centru. Kušajte raznovrsna jela mediteranske i internacionalne kuhinje u premium buffet restoranu Mediterraneo, a zatim dočekajte zalazak sunca uz čašu vina na hotelskoj terasi.

*Soba nema mogućnost pomoćnog ležaja

OSTALO

✓ Odbitak za noćenje sa doručkom Eur 6,00
✓ Minimalni boravak 3 dana
✓ Dječji krevetić Eur 5,00 dnevno -plaćanje na recepciji hotela

UKLJUČENO:
✓ Polupansion , buffet doručak i večera uz bezalkoholne napitke uz obroke
✓ Korištenje bazena, fitness centra i saune, MARO club
✓ besplatni WI-FI u hotelu
✓ boravišna pristojba
✓ besplatan parking

POPUSTI:
✓ 1 dijete od 0- 12 s dvoje odraslih u superior sobi uključeno u cijenu - 100% popusta
✓ 2. dijete (prema raspoloživosti ) u superior sobi od 2- 12 ima 30 % popusta.
✓ Dijete 12 – 14,99 s dvoje odraslih 50 % popusta.
✓ Odrasla osoba starija od 15 g na pomoćnom ležaju 20 % popusta.
✓ Dijete do 12g s jednom odraslom osobom 30 % popusta .
✓ Family (max 5 ,max odraslih 3 ) 1 odr + 4 djece /2 odr + 3 djece/3 odr + 2 djece 

Napomena : Ponuda se ne može kombinirati s drugim ponudama ukoliko iste postoje i vrijedi isključivo za navedene datume.